Slavic Cup w Zakopanem

Slavic Cup w Zakopanem (4)

Pięciu reprezentantów Polski stanęło na podium zawodów Slavic Cup / Puchar Kontynentalny w biegach narciarskich, które odbyły się na trasach biegowych Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem w miniony weekend.

Bieg interwałowy na 15 kilometrów techniką dowolną mężczyzn wygrał Andrzej Pradziad przed Kacprem Antolcem i Mateuszem Chowaniakiem, natomiast w biegu kobiet na 10 kilometrów zwyciężyła Urszula Łętocha. Druga była Słowaczka Eva Segecova, a na trzecim miejscu znalazła się Andżelika Szyszka.

W zawodach wystartowały kadry młodzieżowe Polski i Słowacji, zawodnicy z Macedonii oraz grupa zawodników z zakopiańskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Zdjęcia: Robert Wicher

Slavic Cup w Zakopanem (1) Slavic Cup w Zakopanem (5)Slavic Cup w Zakopanem (7)Slavic Cup w Zakopanem (3)  Slavic Cup w Zakopanem (6)